Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2016/01/ostrygi.html
Cześć =) Ostryga, to gatunek małża nitkoskrzelnego. Jest to mięczak jadalny, obecny w diecie człowieka co najmniej od starożytności. Ostrygi występują w Morzu Śródziemnym, w oceanach Atlantyckim i Spokojnym.Tradycyjnie ostrygi spożywane są na surowo, podawane w połówkach muszli. Je się je w całości, spijając prosto z muszli ostrygę wraz z odrobiną słonego morskiego płynu,...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492