Źródło: http://chillijemy.blogspot.com/2016/04/orzezwiajace-lody-z-7upa-i-zelek-haribo.html
Kiedys znalazlam ten sposob na lody z wody u Marty.Ten szybki sposob na lody przetestowalam na rozne sposoby. Uzywalam coli, fanty, ale zawsze wracam do smaku 7up a. Nalezy zwrocic uwage rowniez na zelki jakie wklada sie do pojemniczkow. Najlepsze wychodza kiedy zelki sa miekkie lub maja nadzienie (uzylam haribo).Skladniki (6 sztuk):opakowanie zelek (ok 150g) puszka 7up aPrzygoto...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1720
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1522