Źródło: http://talerzprzyjemnosci.blogspot.com/2016/04/orzechowiec-z-masem-orzechowym.html
Ciasto bardzo smaczne, nie za slodkie, bardzo dobrze sie kroi i ladnie wyglada na talerzu. Na przepis natknelam sie przypadkiem i postanowilam go wyprobowac, poniewaz ja zawsze robilam orzechowca z masa kajmakowa, ktora jest bardziej slodka. W przepisie nie bylo podane ile miodu, wiec dalam trzy lyzki, tak jak do swojego orzechowca. Placki miodowe wyszly mi miekkie co mnie zaskoczylo, poniewaz cia...
Kruche kakaowe ciasto, masa kokosowa i do tego... ⇖ 1080
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521