Źródło: http://www.gotowanieiblogowanie.pl/2015/07/orkiszowe-bueczki-z-czekolada.html
Odkrycie tych buleczek bylo dla mnie niesamowite. Gdy pierwszy raz je upieklam, zjedlismy prawie wszystkie w ciagu kilku minut. Przezyla jedna - zostala zjedzona nastepnego dnia rano. Byla rownie pyszna, aczkolwiek czekolada nie byla juz plynna.Do wykonania uzylam formy wielkanocnej w ksztalcie jajek - kupilam ja pare dni temu w Kauflandzie za 7,50zl. Mozecie uzyc formy na muffinki lub...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 13
Cudownie truskawkowe kulki mocy! W polaczeniu z... ⇖ 908
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531