Źródło: http://ktougoscimoichgosci.blogspot.com/2016/01/omlet-ze-spaghetti.html
Jedno z ulubionych sniadan z lat mojej mlodosci (nie zebym teraz jakas stara byla ;) i super sposob na zuzycie pozostalego z obiadu makaronu spaghetti - idalny na syte sniadanie czy kolacje, dla mnie z powodzeniem zastepuje rowniez obiad.SKŁADNIKI: (1 porcja)ugotowany makaron spaghetti (ilosc na oko, tyle ile zjemy :)2 jajka3 lyzki wody szczypta soli ulubione przyprawy: u mnie czosnek granu...
Przepyszne ciasto bez pieczenia - ciasteczkowy... ⇖ 3172
Lubicie serniki? Ja wrecz uwielbiam! I czasem mam... ⇖ 805
Witam po przerwie:) Malo mnie bylo ostatnio ale... ⇖ 640
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493