Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2024/06/ogorki-malosolne.html
Robienie co roku ogórków małosolnych to w naszym kraju to już tradycja .Niea.chyba domu , w którym gdy tyłka rozpoczyna się wiosna lato i na krzakach pojawiają się pierwsze ogóreczki ,robimy ogórki Malosolne .Bo którzy ich nie lubi :)...prawda?.Wiem temat oklepany ,ale i ja dołożę swoje ogóry do domowych przepisów na tym blogu.Bo jakby to wyglądało ha ha 🤣 blok bez ogórków małosolnych to tak jakby nie wstawić przepisu na makowiec czy sernik ha ha...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533