Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2017/11/ognisty-kapusniak.html
Zimowo. Rankiem sypiacy z nieba snieg zamienial sie jeszcze w deszcz, aby po poludniu na dobre przeistoczyc sie w bialy puch i przykryc nim krajobraz za oknem. Szaro, bialo, zimno i... przytulnie. Padajacy snieg ma w sobie cos uspokajajacego. Wieczorami moglam zawsze godzinami siedziec w oknie i patrzec jak sypie sie z nieba bialy puch...Gdy na dworze tak chlodno to oczywiscie ma sie ochote na cos...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533