Źródło: https://smykwkuchni.blogspot.com/2016/02/no-to-po-szklaneczcezdrowia.html
Ale pysznosci! I znowu zdrowo! I znowu kolorowo!Kupilam olbrzymia papaje, lezala w koszyku dwa dni, dojrzewala, a ja tak sobie przez te dwa dni myslalam co z niej zrobie. Nie chcialam absolutnie stracic zawartych w niej skladnikow odzywczych i antyoksydantow, wiec smazenie czy pieczenie odpadalo. Chcialam, zeby deser ktory przygotuje byl zdrowy i odzywczy. I tak powstal deser o smaku papai i banan...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521