Źródło: https://pieprzyczfantazja.pl/2017/05/niedziela-na-dworze-czy-polu/
Cześć ???? No właśnie na dwór czy na pole? Tu lubelskie z podkarpaciem ma zgryza ???? Jedak w razie wątpliwości w internecie Pan Profesor fachowo to wytłumaczył. To jest zwykły regionalizm. Obie formy są poprawne. Pamiętam jak pierwszy raz zdarzyło mi się spotkać z inną formą wyjścia. Pomyślałam: a po co spacerować po polu jak … Czytaj dalej niedziela na dworze czy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1655
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473