Źródło: https://magicznakuchniakasia.blogspot.com/2010/03/niebianski-przysmak.html
Ciasto niebianski przysmak robilam dla mojej kolezanki na jej urodziny, ale idealnie nadaje sie ono rowniez na ciasto na nadchodzace Świeta Wielkanocne. Masa jablkowa idealnie laczy sie z masa orzechowa, a w polaczeniu z kruchym ciastem daje niebianski smak.Skladniki: ciasto30 dag maki ( ok. 2 szklanki)20 dag margaryny2 zoltka1/2 szklanki cukru pudru2 lyzki kwasnej smietany1 lyzeczka proszku do p...
Moje ulubione ciasto na pierogi bezglutenowe, jak... ⇖ 438
Uwielbiam, nieskomplikowane, szybkie w wykonaniu... ⇖ 647
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478