Źródło: http://czerrrwonaporzeczka.blogspot.com/2014/01/nalesniki-po-tajsku-z-sosem-sodko.html
Przepis znalazlam juz jakis czas temu na blogu Choochla, ale ze brak czasu nie pozwalal szalec w kuchni, moglam go zrobic dopiero teraz. Danie bardzo mi sie podoba ze wzgledu na delikatnosc i lekkosc ;) Co prawda, troche zabawy z zawijaniem jest, ale zachecam do sprobowania ;)Oryginalny przepis-->Nalesniki po tajsku z tunczykiemNatomiast przepis na sos pochodzi z blogaSm...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1505