Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/10/murzynek.html
Pyszne kakaowe ciasto, ktore jest smakiem mojego dziecinstwa. Moja mama piekla je bardzo czesto kiedy bylam dzieckiem. Jest bardzo proste, wilgotne i nalezy do tych ciast, ktore najszybciej znikaja z talerzykow ;)Koniecznie wyprobujcie jesli jeszcze nie jedliscie tego smakolyku :)kostka margaryny2 szkl cukru1/2 szkl wody3 lyzki kakao4 jajka1 lyzeczka proszku do pieczenia2 szkl makiwiorki kokosowe ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 13
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1201
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531