Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2018/05/muffinki-z-rabarbarem-i-kruszonka.html
W sezonie nie moze u mnie zabraknac wypiekow z rabarbarem. Uwielbiam go pod kazda postacia.W dziecinstwie wrecz chrupalam swieze lodygi zanurzone w cukrze, tak smakowal najlepiej ;)Teraz staram sie go dodawac do ciast i deserow.Polecam te babeczki gdyz robi sie je bardzo szybko a smakuja naprawde wysmienicie. Polubia je i dzieci i dorosli.Muffinki:2 szkl maki pszennej2 lyzeczki proszku...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1201
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532