Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2023/11/moj-ulubiony-ajerkoniak.html
Co roku takie pyszności na moim stole goszczą , kiedy za oknami zima , a mróz ściska ziemię .Także oczywiście podaję go na wiosnę ale najlepiej smakuje właśnie porą zimową.Natomiast gdy zastuka nowy rok w kalendarz podaję go w bardziej ciekawszej propozycji ale to już następnym razem :).2 całe jajka od szczęśliwej kurki2 żółtka150 ml.spirytusu ( mus )25...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533