Źródło: https://magicznakuchniakasia.blogspot.com/2018/05/miod-z-mai-miod-z-mniszka-lekarskiego.html
Mod z mai czyli plynne zloto zwany tez miodem z mniszka lekarskiego, czy syropem z mleczy to doskonaly domowy sposob na przeziebienia i bole gardla. Niezastapiony w okresie zimowym, mozna go jesc samego lub dodawac do herbaty, a nawet smarowac chleb. U mnie wyglada jak gesty mod spadziowy, a w smaku mozna wyczuc nute karmelu polaczona z cytryna i pysznym aromatem z kwiatow mai. Teraz jest idealny ...
Moje ulubione ciasto na pierogi bezglutenowe, jak... ⇖ 438
Uwielbiam, nieskomplikowane, szybkie w wykonaniu... ⇖ 647
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478