Źródło: https://mojekucharzenie-bozena-1968.blogspot.com/2014/03/mini-paczki-na-biakach.html
Wiem..wiem..to nie pora na paczki...ale awaria sprzetu nie pozwolila na wczesniejszy wpis..Byly faworki..zostaly bialka...i byla okazja na wyprobowanie paczkow ..oczywiscie tylko z bialek..przepis podpatrzylamtutaj..ja zrobilam z ciut wiekszej porcji, bo zostaly mi 3 bialka...i zrobilam mini paczki..wykrawane malutka szklaneczka..i bez nadzienia...Paczki z dodatkiem samych bialek to dobry sp...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1517