Źródło: http://z-milosci-do-slodkosci.blogspot.com/2014/04/mazurek-z-wisniami-i-masa-kawowa.html
Wielkanoc zbliza sie wielkimi krokami. Pora wiec na kolejna probe:) Tym razem upieklam mazurka. Kakaowe kruche ciasto pokryte przepyszna masa czekoladowo-kawowa. Calosc ozdabiaja wisnie i stopiona czekolada. Na pewno zagosci na naszym swiatecznym stole:)Kruche ciasto:jajko,150g masla,170g maki pszennej,80g maki ziemniaczanej,3 lyzki kakao,50g cukru,1/2 lyzeczki ...
Daaaawno mnie tu nie bylo... Ale wracam do Was z... ⇖ 918
Jakis czas temu otrzymalam niespodzianke od Lidla... ⇖ 710
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521