Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2024/07/lody-z-mango.html
Jak ja lubię lody ,a Wy ? Całe lato produkuje lodziska żeby je pożreć ha ha ...Troszkę z nimi jest zachodu ,ale są super smaczne jak ze sklepu .Polecam .Takich przepisów będzie sporo na lody różnej maści jak u konia ,tylko trzeba czasu i ogarnięcia zdjęć i przepisów ,ale będą :) .Składniki :::::::::::::::::::::1 opakowanie wafelków do lodu0.5 litra śmietanki kremówki 36%0.5 puszki mleka skondensowanego1 mała puszka pulpy...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533