Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/06/lody-truskawkowo-bananowe.html
Moja Oliwka stwierdzila, ze sa najlepsze na swiecie. Nawet nie wiecie jaka miala mine gdy jej powiedzialam, ze sa bez cukru, tylko truskawki i banany, bo akurat owoce trafily mi sie wyjatkowo slodkie :) Mozecie je przygotowac w formie lodow na patyku lub zamrozic w wiekszym pojemniku i podawac w galkach. Pamietajcie tylko aby po wlozeniu do zamrazalki co godzine je wymieszac aby nie robily sie lod...
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1194
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480