Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2017/08/lody-oreo.html
Ufff! Mam w koncu nowa klawiature i moge pisac nowe posty :)Tym razem przepis na fantastyczne lody Oreo. Tylko 3 skladniki a wyszly genialne w smaku. Oliwka juz pyta kiedy robimy nastepne ;) nastepnym razem na pewno z podwojnej porcji ;)Polecam :)330 ml smietanki 30%250 ml mleka skondensowanego slodzonego5-6 ciasteczek oreoCiasteczka drobno posiekac. Zimna kremowke ubic, ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537