Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/06/lody-adwokatowe.html
Puszyste, delikatne, idealne na letnie upaly. Dzieki dodatkowi Advocaat Dalkowski lody nabieraja wyjatkowego smaku. Ja podalam je z dodatkiem platkow migdalowych co bylo strzalem w dziesiatke. Polecam bo to doskonaly deser na lato, ktory nie wymaga maszynki do lodow.300 ml mleka4 czubate lyzki mleka w proszku5 lyzek cukru1 lyzka maki kukurydzianej500 ml smietanki 30 %100 ml AdwocaatDalkowski...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537