Źródło: https://magicznakuchniakasia.blogspot.com/2012/01/sledz-po-japonsku.html
Śledzie po japonsku to jedna z potraw wigilijnych mojego stolu, po raz pierwszy robiona przeze mnie zreszta. Salatka wyszla rewelacyjnie choc troszke ja przerobilam, przepis na sledzie pochodzi z tej strony.Śledz po japonsku.Skladniki na sledzia po japonsku:6 sztuk matiasow w oleju5 jajek ugotowanych na twardo1 puszka groszku konserwowego3-4 ogorkow kiszonych lub konserwowych1 czerwona ceb...
Moje ulubione ciasto na pierogi bezglutenowe, jak... ⇖ 438
Uwielbiam, nieskomplikowane, szybkie w wykonaniu... ⇖ 647
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478