Źródło: https://kulinarneodslonypati.blogspot.com/2017/10/kruche-ciasto-z-jabkami-i-budyniem.html
Jesien kojarzy mi sie z szarlotka...w chlodne dni moglabym ja jesc codziennie, ale taka dopiero co wyciagnieta z piekarnika. Szarlotka na goraco smakuje mi zdecydowanie najbardziej! Dla odmiany u mnie dzisiaj rowniez ciasto z jablkami, ale pokrojonymi w czastki, a nie startymi, a do tego pyszny waniliowy budyn i oczywiscie cynamon, bez ktorego nie moglabym sie obejsc. Ciacho jest wysmienite! Zapra...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514