Źródło: http://samaslodyczuasi.blogspot.com/2016/03/kremowy-sernik-z-ricotta-na.html
Witajcie :) Ostatnio mielismy chec na sernik a ze mialam ser w wiaderku wiec postanowilam cos stworzyc :)Wyszedl bardzo pyszny i puszysty, wprost rozplywal sie w ustach. Ja upieklam go w duzej blaszce i mi wyszedl niski ale Wam proponuje upiec np: w kwadratowej tortownicy . Żeby bylo bardziej ciekawie pokroilam go w kola a nie tradycyjnie w trojkaty czy w kwadraty. Zapra...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1725
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1527