Źródło: http://opowiescizpiekarnika.blogspot.com/2016/01/kostka-wisniowa.html
Pyszne polaczenie kakaowego biszkoptu z wisniowym kremem. Ciasto caloroczne, poniewaz do kremu mozna uzyc wisni mrozonych, bedzie rownie smacznie jak ze swiezymi. W sezonie polecam oczywiscie wisnie swieze, jednak do sezonu wisniowego bardzo daleko, dlatego wykorzystajmy zamrozone zapasy tych owocow i przygotujmy na weekend dla rodziny Kostke wisniowa.. ;). Ciasto nie za slodkie ( kwaskowy krem wi...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492