Źródło: https://www.mojewypiekiinietylko.com/2019/02/kopytka/
Az dziwne, ze jeszcze ich nie bylo na blogu. Dla jednych, to dobry sposob na wykorzystanie ziemniakow pozostalych z obiadu, dla innych – czesto przygotowywana potrawa przywolujaca wspomnienia z dziecinstwa. Dla mnie – jedno i drugie. Kopytka – takie, jakie robi moja Mama. Skladniki: - 1 kg ugotowanych ziemniakow - […]The post Kopytka appeared first on Moje Wypieki ...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540