Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2024/06/konfituratruskawkowa-na-erytrolu.html
W tym roku postanowiłam robić przetwory na bazie erytrolu ze względu na dietę , która trzymam już od ponad półtora roku .Takie dżemy są pyszne ,zdrowe i mało kaloryczne ,właściwie zero kaloryczności.A smakują jak te z cukrem :).Składniki ::::::::::::::::::::1 kg.Truskawek0.5 cytryny ,sok30 dag.erytrolu lub więcej jak kto woli ,można dać więcej.Odrobina wody ok .2 łyżkiSłoiki na dżem wyparzone wraz z deklami.:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Truskawki...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533