Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2014/09/czesc-dzis-kolejny-wpis-z-cyklu.html
Cześć =) Dziś kolejny wpis z cyklu śniadania i kolacje , a konkretnie jedna z kolacji u rodziców na Kujawach, w Inowrocławiu.Zawsze, gdy przyjeżdżam na Kujawy - matka kupuje różne i smaczne rzeczy. Tym razem zjadłem kiełbasę krakowską suchą, szynkę ze sklepu na rogu , chleb z pasztetem z gęsi kujawskiej kołudzkiej i pomidorki koktajlowe =)Smacznego =)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1652
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1473