Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2016/06/koktajl-bananowo-sezamkowy.html
Chalwe lubilam od zawsze, pamietam ta chalwe z PRL-u i powiem ze byla pyszniejsza od tej ktora dzis mozna kupic.Ta dzisiejsza ma bardzo duzo oleju w sobie a nie o to chodzi w chalwie.Tez macie wrazenie ze ta dawna chalwa byla smaczniejsza czy to tylko takie moje wrazenie?Dzis przedstawiam napoj o smaku chalwy wiec wielbiciele tego smakolyku zabierajcie sie do miksowania.Koktajl bananowo - sezamkow...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510