Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2023/05/klasyczne-szaszyki-na-grill.html
Dziś fajny przepis na prosty , klasyczny szaszłyk w moim domu.Bez udziwnień , tylko z przyprawami , coś w rodzaju kebaba na patyku .Składający się tylkoz kawałków doprawionego mięsa . Nie wiem czy znajdzie on zwolenników, bo jak wiemy każdy dodaje cebulkę lub boczuś jak to u Polaków bywa , ale sam w sobie jest smaczny że nic mu już nie potrzeba .60...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533