Źródło: http://my-culinaryart.blogspot.com/2016/03/klasyczne-brownie.html
Pyszne, mieciutkie i mocno czekoladowe brownie podane z lodami i swiezymi owocami. Mniam <3 Ciasto upiekla moja Mamusia podczas mojej weekendowej wizyty :) Zapraszam do pieczenia!Skladniki na tortownice ok. 24 cm:1 tabliczka gorzkiej czekolady100 g masla100 g cukru50 g maki3 jajka, zoltka oddzielone od bialekDo podania:lody waniliowemaliny lub truskawkiCZAS PRZYGOTOWANIA: 30 MINPOZIOM TRUDNOŚC...
Przepis na burgera z indyka oparty jest na diecie... ⇖ 1482
Witajcie! Po baardzo dlugiej przerwie powracam do... ⇖ 745
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1725
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1527