Źródło: https://to-co-lubie-gotuje.pl/keks/
Wiele razy robiłam keks i z różnych przepisów, ale ten jest wyjątkowo smaczny. Dobrze się przechowuje i nawet drugiego czy trzeciego dnia smakuje równie dobrze. Jest bardzo wilgotny i delikatny, zróbcie koniecznie. Polecam :) Artykuł Keks pochodzi z serwisu To co lubię gotuję.
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548