Źródło: https://magicznakuchniakasia.blogspot.com/2016/12/kasznik-jak-3-bit.html
Robilam kasznika tego orginalnego z galaretka przed swietami i moja corcia zapytala mnie, czy nie moglabym zrobic takiego podobnego na swieta, tylko dac cos innego zamiast galaretki, ktorej nie lubi. Ja po chwili zastanowienia stwierdzilam, ze jej zrobie 3 bita na podstawie kasznika i tak tez zrobilysmy. Ciasto wyszlo super, mniej roboty niz przy 3 bicie, a o wiele lepsze w smaku, a i konsystencja...
Moje ulubione ciasto na pierogi bezglutenowe, jak... ⇖ 438
Uwielbiam, nieskomplikowane, szybkie w wykonaniu... ⇖ 647
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478