Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2019/01/karpatka.html
Dzisiejszy wpis to klasyka wypiekow. Karpatke pamietam od bardzo dawna, czesto piekla ja moja mama i wszyscy sie nia zajadalismy. Teraz tez jest to jedno z naszych ulubionych ciast. Jesli jeszcze nie piekliscie tego ciasta to z calego serca polecam! Pyszny, budyniowy krem nie ma sobie rownych.Ciasto parzone:1 szkl wody125 g margaryny1 szkl maki pszennejszczypta solilyzeczka proszku do pieczeniaKre...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537