Źródło: http://only-my-simple-kitchen.blogspot.com/2015/01/karkowka-sodko-ostra.html
O polnocy wejdzmy na dach,zeby patrzec w oczy gwiazd,przeciez nikt nie zobaczyjak nadzy szukamy ich nazw. O polnocy wejdzmy na dach,by pod golym niebem spaci niech kazdy to widzico znaczy szczesliwym byc tak .Sa tutaj fani karkowki? :)Jesli tak, to zdecydowanie powinniscie wyprobowac ten przepis :) Pyszne miesko w towarzystwie ostrej papryczki, slodkiej sliwki oraz miodu. Ciekawi co dalej?Zapra...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533