Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2015/09/kanapki-z-serem-szynka-saata-rzodkiewka_30.html
Cześć =) Moją przygodę z gotowaniem zaczynałem między innymi od kanapek i szło mi na tyle dobrze, że zdobyłem pseudonim Pan Kanapka . Kanapki robię bardzo często, ponieważ są smaczne, kolorowe i dobre na każdą okazję.Dziś zapraszam na bagietkę z żółtym serem, szynką, sałatą, rzodkiewką, ogórkiem kiszonym, ogórkiem zielonym, pomidorem i szczypiorkiem.Zachęcam...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1505