Źródło: http://kruchebabeczki.blogspot.com/2020/02/kanapeczki-z-saatka-ciecierzyca-z.html
Dzień dobry :-) Nie wiem czy znacie sałatki marki Dega ? Ja mam dzisiaj dla Was propozycję właśnie z jedną z takich sałatek ciecierzyca z pstrągiem wędzonym. Sałatka jest bardzo smaczna, a ja użyłam jej do zrobienia kanapeczek, które mogą być na śniadanie, ale równie dobrze można je przyrządzić na imprezę jako przekąski. Polecam i miłego dnia życzę wszystkim...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478