Źródło: http://asiawkuchni.blogspot.com/2013/09/jesienny-klimat.html
WitajcieDzis wpadlam na chwilke wieczorkiem by napisac Wam jak piekny dzien dzis mielismy w Oldenburgu.Slonecznie ,kolorowo , wszedzie widac grona czerwonej jarzebiny, owoce dzikiej rozy,zaczynaja spadac kasztany.Pojechalismy wzdluz kanalu,2godzinki rekreacyjnego spaceru rowerowego:)Nie moglam nie przyniesc tych wszystkich kolorowych cudeniek i prze...
Witajcie:)Ostatnio duzo sie dzieje, dlatego tez... ⇖ 622
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485