Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2024/05/jak-pasteryzowac-w-soiki-zimowe.html
Witajcie .U mnie początek wiosny zaowocował obficie w słoiki.Już na początku kwietnia zaczyna się sezon robienia przetworów u mnie i tak to trwa aż do grudnia ha ha 🤣.Przetwarzam wszystko co się da ,nie marnuje jedzenia ,a słoiki zawsze się przydają na ciężkie czasy lub czasy bezgotówkowe ,kiedy kieszenie puste ...Dziś dzielę się z Wami przepisem na starsze ziemniaki , które zostały nam z zimy i nie wiemy co z nimi zrobić.Wyrzucić szkoda , zwłaszcza jak się ma dobrą...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533