Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/07/jagodzianki.html
Sezon jagodowy w pelni wiec grzechem byloby go nie wykorzystac i nie upiec pysznych jagodzianek. Tym razem korzystalam z przepisu ze strony Moje wypieki . I powiem Wam, ze wyszly przepyszne, delikatne, rozplywajace sie w ustach. Najlepsze jakie do tej pory jadlam.Nawet na drugi dzien sa mieciutkie i puszyste.Polecam je Wam z calego serca! :)Ciasto drozdzowe:500 g maki pszennej7 g drozdzy in...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537