Źródło: http://miodipieprz.blogspot.com/2015/09/jagodowe-ciasto-jedna-reka-robione.html
jagodowe ciastoJedna reka robione, tak wlasnie mowila moja babcia, na tego rodzaju wypieki.Oznaczalo to tyle, ze wykonujac inne kuchenne prace w tak zwanym miedzyczasie, jakby przy okazji, mozna bylo zrobic taki wypiek.Zachecam i was do wykonania tego rodzaju ciasta ( mozecie oczywiscie uzyc obu rak) poniewaz jego smak j...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1713
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510