Źródło: http://samaslodyczuasi.blogspot.com/2016/04/jabecznik-z-bita-smietana.html
Witajcie :) U mnie dzisiaj strasznie leje, wczoraj sie opalalam a dzisiaj juz zimno :( Jutro juz piateczek i wspolne wypiekanie z Dziewczynami :) tym razem jest jablecznik. Ja upieklam prosty, tradycyjny na cienkim kruchym spodzie z bita smietana, taki lubimy najbardziej :)Zapraszam do wyprobowania :) &n...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521