Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2014/08/jabecznik-karmelowo-orzechowy.html
Maly eksperyment smakowy, udany w 100%. Ciasto wyszlo doskonale. Slodycz masy karmelowej przelamana kwaskowatymi jablkami. Po prostu pyszne :) Ciasto na pewno sprawdzi sie na rodzinnym przyjeciu jako deser do kawy.Ciasto:60 dag maki pszennej3/4 szkl cukru3 jajka20 dag masla3 lyzki mleka2 lyzeczki sody oczyszczonej1 op cukru waniliowegoMasa z jablek:1,5kg jablek5 lyzek cukru2 galaretki cytr...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540