Źródło: http://slodkibratek.blogspot.com/2017/09/hel-i-wadysawowo-gdzie-warto-zjesc.html
Urlop i 2 tygodnie przerwy od gotowania dobiegaja konca. W tym czasie nie dodawalam wpisow na bloga, w zamian za to podziele sie z Wami miejscami na Polwyspie Helskim z pysznym jedzeniem.Lody Kojota we WladyslawowiePrzepyszne lody wytwarzane na miejscu w wielu roznych smakach.Mialam okazje sprobowac:- czekoladowa wisnia z amaretto,- palone maslo,- snikers,- jogurtowo-malinowe.Sz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478