Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/02/grzebyki-marysi.html
Przepis na Grzebyczki, lub jak kto woli Chrabaszcze, dostalam od mojej kolezanki Marysi :)Wyszly przepyszne, delikatnie chrupiace. Jest to zasluga dobrej jakosci maki pszennej Mlynomag oraz duzej ilosci zoltek. Byly tak pyszne, ze gdy tylko kolejna partia wychodzila z piekarnika zaraz znikala w tajemniczych okolicznosciach. Musialam czesc ciasteczek schowac aby zostalo troche na dzisiaj do p...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537