Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2016/07/grysikowiec-z-galaretka-i-owocami-bez.html
Grysik to moj przysmak z dziecinstwa. Ostatnio bardzo rzadko go sobie przygotowywalam- tak, tak, lubie zjesc sobie takiego gestego grysiku z konfitura ;))))Od kilku dni jednak chodzila za mna nieodparta chec zjedzenia tej pysznej kaszki wiec postanowilam przygotowac z niej ciasto. Grysikowiec to przepyszne i lekkie ciasto, doskonale na upalny letni dzien. Jest niesamowicie proste w wyk...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 37
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1739
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1538