Źródło: http://asiuuulek.blogspot.com/2015/03/forszmak.html
Pyszne i rozgrzewajace danie jednogarnkowe. Świetnie sprawdza sie na wszelkich imprezach jako danie gorace. Moja mama czesto przygotowywala go na swieta lub na przyjazd wiekszej ilosci gosci. Mozna go przygotowac dzien wczesniej, odgrzewany na drugi dzien smakuje jeszcze lepiej. Jesli dodacie do niego wiecej plynow otrzymacie pyszna tresciwa zupe. Gesty swietnie smakuje jako gulasz z dodatkiem ka...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 42
Te ciasteczka to wspomnienie mojego dzieciństwa.... ⇖ 1202
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1741
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1540