Źródło: https://kocurkowakuchniababuni.blogspot.com/2023/04/flaki-po-zamojsku.html
Wspaniałe danie na rozgrzewkę kiedy aura nie sprzyja spacerom .Zupa bardzo sycąca ,pełna kawałków flaków i warzyw .Jest to jedno z polskich dań , które nie wszystkim smakuje bo np.nie tolerują podrobówe lub žle im się to danie kojarzy ( u mnie tak było).Jest to jeden z ulubionych przepisów na tę potrawę .Polecam , wypróbuj....Można też je pasteryzować w słoiki lub...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 26
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533