Źródło: http://moje-pitraszenie.blogspot.com/2015/11/filet-z-ososia-zapiekany-w-piekarniku.html
*rybke mialam bardzo tlusta jak widac na zdjeciuSkladniki:130 g lososia norweskiegoczosnek, bazyliajeden pasek paprykiŁososia pluczemy pod woda nacinamy w srodku, mozemy az do samej skory. Wkladamy do naciecia papryke. Rybke przekladamy na folie aluminiowa i posypujemy przyprawami - zawijamy. Zapiekamy w nagrzanym do 180 stopni piekarniku przez 23 minuty.Podajemy z ziemniaczkami lub ulubiona suro...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521