Źródło: https://smykwkuchni.blogspot.com/2016/02/ferie-zimowe.html
Dzisiaj niekulinarnie, dzisiaj troszke zdjec o mojej innej pasji niz gotowanie.Narty! Jezdzicie? Lubicie? Wolicie deske czy jednak narty?Poczatek roku zawsze kojarzy mi sie z wyjazdem w gory i bialym szalenstwem, czlowiek jedzie przez cala Polske, po to zeby zjechac z gorki ;-), a ile ma przy tym frajdy i zabawy!Osobiscie od wielu lat jezdze w ten sam rejon tj. do Krynicy Zdroju, gdzie sa bardzo d...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521